ENGLISH    
   
 
   
  Doğuş Üniversitesi Öğrencileri İçin
  Aday Öğrenciler İçin
  Ücretler
   
 
   
  Site Haritası
  Ulaşım Bilgileri
  Telefon Rehberi
  İletişim Bilgileri
 
 
     
 
 
 
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
 
Dekanın Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bilimsel değer ve deneyimleri itibariyle, güçlü bir akademik kadroya sahiptir. Öğretim üyelerimiz, siz değerli öğrencilerimizin yarınlara en iyi şekilde hazırlanması için büyük bir çaba ve özen göstermektedir. Fakülte çatısı altında ikisi Türkçe diğerleri İngilizce eğitim veren altı bölümün her biri, disiplinler arası bağlantıyı pekiştiren, öğrencinin kendi yetenek, ilgi ve eğilimlerine uygun zengin bir seçmeli ders havuzuna sahip ve hızla değişen dünyanın taleplerine yanıt verecek niteliktedir.

Ders programları her yıl gözden geçirilmekte, günün gereksinimlerine uygun olarak yenilenmektedir. Öğrenciler, kendi bölümlerinin yanı sıra hem fakülte içi hem de fakülte dışı bölümlerle çift anadal ve yandal yapabilme olanağına sahiptir. Geniş yurtdışı bağlantılar ile fakülte öğrencilerine pek çok değişim anlaşmasından yararlanma olanağı sunulmaktadır. Bu kapsamda her akademik yılda Doğuş öğrencileri Avrupa’nın seçkin üniversitelerine gitme deneyimi yaşamakta, Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi de Avrupa’dan gelen öğrencilere eğitim vermektedir.

Bu deneyimlerle ve zengin ders dışı faaliyetlerle öğrencilerimiz, global dünyanın gereksinimlerine uygun olarak yetişmektedir. En önemli hedefimiz; bilgiye ulaşmayı bilen, sorunlara pratik veya kalıcı çözümler üreten, çalışma disiplinine sahip, ekip çalışmasında yer alabilen bireyler yetiştirmektir. Bunu yaparken sizlerin yaratıcı, yeniliğe açık, genç ve dinamik zihinlerinize güvenimiz sonsuzdur. Mezunlarımızın başarıları ise doğru yolda olduğumuzun en önemli göstergesidir.

Siz sevgili öğrencilerle birlikte, ülkemizin geleceğini en iyi şekilde inşa edeceğimize gönülden inanıyoruz.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı

 
 
Son güncelleme tarihi : 21.07.2016
 
 

Fakülte Sekreteri
Yasemin Dursun / 1573
ydursun@dogus.edu.tr

Tel: 0216 544 55 24
Faks: 0216 544 55 34

 
 
 
 
 
Adres: Acıbadem, Kadıköy, 34722 İstanbul   Tel: 444 79 97    Faks: 0(216) 327 96 31   E-Posta: info@dogus.edu.tr    |   Bilgi Edinme Birimi
Çengelköy Yerleşkesi: Bahçelievler Mh. Bosna Bul. No:140 34680 Çengelköy Üsküdar İstanbul  Tel: 444 79 97  Faks: 0(216) 327 96 31
© Copyright 2011 Doğuş Üniversitesi - Designed by