ENGLISH    
   
 
   
  Doğuş Üniversitesi Öğrencileri İçin
  Aday Öğrenciler İçin
  Ücretler
   
 
   
  Site Haritası
  Ulaşım Bilgileri
  Telefon Rehberi
  İletişim Bilgileri
 
 
     
 
 
 
Sürekli Eğitim Merkezi
 

Doğuş Üniversitesi'nin "herkes için yaşam boyu eğitim" felsefesi doğrultusunda 2001 yılında kurulan Sürekli Eğitim Merkezi (DÜSEM), gerek öğrencilerin gerekse üniversite dışından bireylerin katılımına açık programlar yürütmektedir. Mesleki ya da kişisel gelişim, sanat, kültür, yabancı dil gibi çeşitli alanlarda eğitim düzeyleri, yaşları, kariyerleri farklı bireylere, eğitim ortak paydası ile ulaşılmaktadır.

DÜSEM, Doğuş Üniversitesi'nin akademik birikiminden, sunduğu seçkin eğitim ortamından yararlanma olanağı sunmaktadır. Ayrıca kamu ve özel sektörle işbirlikleri yapılmakta, bu sayede iş dünyasına uygun programlar geliştirilmektedir. DÜSEM programları, farklı ihtiyaç ve taleplerin yanı sıra çeşitli sektörlerin beklentileri yakından izlenerek oluşturulmaktadır. Bir yönüyle Doğuş Üniversitesi'nin sosyal duyarlılık anlayışının parçası kabul edilen merkezin çalışmaları ile Türkiye'nin yetişmiş ve yetişmekte olan insan gücüne ve toplumun eğitim yoluyla gelişmesine katkı sunulmaktadır.

DÜSEM bünyesinde hem kısa süreli eğitim programları ve seminerler hem de sertifika programları yer almaktadır. Ayrıca, kurumlara yönelik eğitim ve sertifika programları da düzenlenmektedir.


 
   
Detaylı bilgi, güncel programlar ve iletişim için DÜSEM web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
Adres: Acıbadem, Kadıköy, 34722 İstanbul   Tel: 444 79 97    Faks: 0(216) 327 96 31   E-Posta: info@dogus.edu.tr    |   Bilgi Edinme Birimi
Çengelköy Yerleşkesi: Bahçelievler Mh. Bosna Bul. No:140 34680 Çengelköy Üsküdar İstanbul  Tel: 444 79 97  Faks: 0(216) 327 96 31
© Copyright 2011 Doğuş Üniversitesi - Designed by