ENGLISH    
   
 
   
  Doğuş Üniversitesi Öğrencileri İçin
  Aday Öğrenciler İçin
  Ücretler
   
 
   
  Site Haritası
  Ulaşım Bilgileri
  Telefon Rehberi
  İletişim Bilgileri
 
 
     
 
 
Kültür Sanat
 

Doğuş Üniversitesi, çeşitli organizasyonların kusursuz gerçekleştirilmesine olanak tanıyan donanımdaki salonlarının kapılarını 7'den 70'e herkese açmaktadır. Konser, tiyatro, sinema, dans, söyleşi, konferans, panel, kongre, bienal gibi etkinliklerin gerçekleştirildiği salonlar, sadece Doğuş Üniversitesi mensuplarını değil başta Anadolu Yakası sakinleri olmak üzere İstanbulluları da ağırlamaktadır. İzleyicilerin konforu düşünülerek tasarlanan salon yapıları, son teknolojilerin kullanıldığı ses ve ışık sistemleri ile Doğuş Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonlar, profesyonelce yürütülmektedir. Dışarıdan gelen talepler doğrultusunda kiralanabilen salonlarda farklı kurum/kuruluşlara ait etkinlikler de gerçekleştirilmekte ya da üniversitemiz ile işbirliği yürüten kuruluşlarca ortak çalışmalar için kullanılabilmektedir.

Acıbadem Yerkeşkesi'nde yer alan Doğuş Sanat Galerisi'nde ise resim, grafik, mimari, görsel iletişim, endüstri ürünleri alanlarından eserler sergilenmektedir. Bu galeri hem Doğuş Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi'nden hem de üniversite dışındaki sanat dünyasından seçkin örnekler sunan ve yıl boyunca işlerliğini koruyan dinamik bir yapıya sahiptir. Farklı disiplinlere ait amatör ya da profesyonel çalışmaları sanatseverlerle buluşturan Doğuş Sanat Galerisi, sanata ilgi duyan tüm İstanbulluların ziyaretine açıktır.

4. Blok lobi ile kültür merkezlerinin fuaye alanları da yıl boyunca gerek Doğuş Üniversitesi gerekse kamu ya da özel sektör kuruluşlarının talepleri ile çeşitli sanatsal etkinlikler için kullanılmaktadır. Bu alanların sergi düzenine uygun yapısı ile rahat ve şık tasarımı, etkinliklerin başarıyla yürütülmesini sağlamaktadır.

 
  
İletişim Bilgileri

Salonlar hakkında detaylı bilgi ve kullanım koşulları için;
Öğrenci Dekanlığı: 0216 444 79 97-1210

Doğuş Sanat Galerisi hakkında detaylı bilgi ve kullanım koşulları için;
Sanat Tasarım Fakültesi: 0216 444 79 97-3113
 
 
 
 
 
 
Adres: Acıbadem, Kadıköy, 34722 İstanbul   Tel: 444 79 97    Faks: 0(216) 327 96 31   E-Posta: info@dogus.edu.tr    |   Bilgi Edinme Birimi
Çengelköy Yerleşkesi: Bahçelievler Mh. Bosna Bul. No:140 34680 Çengelköy Üsküdar İstanbul  Tel: 444 79 97  Faks: 0(216) 327 96 31
© Copyright 2011 Doğuş Üniversitesi - Designed by