ENGLISH    
   
 
   
  Doğuş Üniversitesi Öğrencileri İçin
  Aday Öğrenciler İçin
  Ücretler
   
 
   
  Site Haritası
  Ulaşım Bilgileri
  Telefon Rehberi
  İletişim Bilgileri
 
 
     
 
 
Kurumsal İletişim Birimi
 

Kurumsal İletişim Birimi, Doğuş Üniversitesi'nin iletişim hedeflerinin belirlenmesi konusunda stratejik plan ve program çerçevesinde çalışır. Doğuş Üniversitesi için fakülte ve birimler arasındaki bilgi akışını sağlamakla, versitenin misyon ve vizyonu ile temel değerlerine uygun; reklam, tanıtım, medya ilişkileri yönetimi, medya takibi, organizasyon, grafik tasarım, kurumsal yönetişim ve kurumsal sosyal sorumluluk gibi ana iş alanlarında faaliyet göstermekle yükümlüdür.

Kurumsal İletişim Birimi'nce yürütülen faaliyetler, Doğuş Üniversitesi'nin amaç ve hedeflerine ulaşması adına oldukça önemlidir. Doğru tanıtım faaliyetleri içinde yer alınması, kurumların geleceğine yönelik doğru stratejiler geliştirmesi, hedef kitlenin ilgi ve beklentilerinin tespiti ve tanıtım çalışmalarının bu tespitler doğrultusunda ilerletilmesi, birimin temel görevleridir.

Yürütülen çalışmaların istikrarlı biçimde devamı ve elde edilen başarılı sonuçların, kurum kültürünün yerleşmesine, öğrencilerin, akademik kadronun ve idari personelin kurumlarıyla bütünleşmesini katkı sağlayacağına inanılmaktadir.

Tüm bu değerler ışığında, Kurumsal İletişim Birimi'nden; Doğuş Üniversitesi'nin beklenti ve ihtiyaçlarını çağın ve ülkenin koşullarına göre şekillendirerek, çalışmalarını düzenli ve kararlı şekilde yürütmesi beklenmektedir.

 
 
  
İletişim Bilgileri

Halkla İlişkiler Uzmanı
Gözen Akın
Tel : 444 79 97 Dahili : 1399
E-posta: gakin@dogus.edu.tr
Adres: 1. Blok K:2 No: 501/B

Grafik Tasarımcı
Begüm Durak
Tel : 444 79 97 Dahili : 1412
E-posta: bdurak@dogus.edu.tr
Adres: 1. Blok K:2 No: 501/A
 
 
 
 
 
 
Adres: Acıbadem, Kadıköy, 34722 İstanbul   Tel: 444 79 97    Faks: 0(216) 327 96 31   E-Posta: info@dogus.edu.tr    |   Bilgi Edinme Birimi
Çengelköy Yerleşkesi: Bahçelievler Mh. Bosna Bul. No:140 34680 Çengelköy Üsküdar İstanbul  Tel: 444 79 97  Faks: 0(216) 327 96 31
© Copyright 2011 Doğuş Üniversitesi - Designed by