ENGLISH    
   
 
   
  Doğuş Üniversitesi Öğrencileri İçin
  Aday Öğrenciler İçin
  Ücretler
   
 
   
  Site Haritası
  Ulaşım Bilgileri
  Telefon Rehberi
  İletişim Bilgileri
 
 
     
 
 
 
Rektör'den
 
 

Değerli Öğrenciler,

Ülkemizin üniversiteleri arasında ciddiyeti ve kalitesi ile ön sıralarda yer alan Doğuş Üniversitemizin öğrencileri olarak gurur duymalısınız. Zira ulusal ve uluslararası yapılan değerlendirmelerde üniversitemiz bu özelliği ile ön sıralarda yer almaktadır.

Akademik kadromuz bilimsel alanda uluslararası düzeyde çalışmalar yapan ve eğitim-öğretim yetenekleri çok yüksek olan hocalardan oluşmaktadır. Bu nedenle de kendinizi çok şanslı hissetmelisiniz.

Hayatta başarılı olmak için salt eğitim yeterli değildir. İstanbul'umuzun güzel ve merkezi bir semti olan Acıbadem/Kadıköy'de bir kent üniversitesi olan Doğuş'un içindeki ve civarındaki kültür, sanat ve sosyal faaliyetlerden yararlanmalısınız. Unutmayınız hayatınızın en iyi yılları öğrencilik yıllarıdır. Bunun bilincinde olun ve yeterince değerlendirin. Derslerinizi ihmal etmeyin ama kültürel gelişiminiz için sizlere sunulan olanakları da verimli kullanın. Mezun olunca birikiminiz ve yetkinliğiniz yeterli olmalı, ayaklarınız yere sağlam basabilmelidir.

Hepinize başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Sevgiyle kalın,

Prof. Dr. Abdullah DİNÇKOL
Rektör


 
 
 
 
 
Adres: Acıbadem, Kadıköy, 34722 İstanbul   Tel: 444 79 97    Faks: 0(216) 327 96 31   E-Posta: info@dogus.edu.tr    |   Bilgi Edinme Birimi
Çengelköy Yerleşkesi: Bahçelievler Mh. Bosna Bul. No:140 34680 Çengelköy Üsküdar İstanbul  Tel: 444 79 97  Faks: 0(216) 327 96 31
© Copyright 2011 Doğuş Üniversitesi - Designed by